Villa Temizliği

Villa Temizliği

Ev Temizliği Şirketleri teknikleri ile zorlanmadan, usanmadan kolay temizlik. Evlerimiz, yaşam alanlarımızı dolduran, hayatımızın vazgeçilmez kişileri ve tüketim eşyalarının olduğu mekanlardır. Peki biz onların temizliğini ne ölçüde yapıyoruz?

Leke mobilyalı ev temizliği; nemli ve hav yapmayan mikrofiber bezler ile silinmelidir. Parlak ve güzel görünen yapısına karşın oldukça hassas ve çizilmeye müsaittir. Lake mutfak dolapları, salon takımları, günümüzde bayanlar tarafından en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır.

Ev temizlik şirketleri ; ahşap mobilyalı ev temizliği; artık çok yaygın olan ahşap kullanımı özellikle mobilya alanında daha fazla kendiniz gösteriyor. Ahşap mobilya temizliği ve ev temizliği yapmadan önce, bakıma ihtiyacı olup olmadığına bakılmalıdır. Koruma ve bakım konusunda, piyasada bulunan değişik markaların bir çok ürünü var. Bunlardan faydalanabiliriz. Dikkat edeceğimiz konu, ürün MSDS’lerini okuyarak, içeriğinde fenol gibi kanser yapıcı maddeler olmamasıdır. Özellikle allerjik bir bünyeniz var ise doğal yöntemler ile de parlatma işini çok iyi şekilde yapabilirsiniz. Bir parça sirke ile, bitkisel yağı karıştırarak da çözüm elde edebilirsiniz. Sirkeden hoşlanmayan kişiler limon kullanabilirler. Günlük temizlik, her zaman olduğu gibi, nemli temiz mikrofiber bezler ile silinerek yapılır. Ahşap parke, laminat gibi yüzeylerin temizliği de aynıdır.

Kaplama mobilyalar, özellikle kenar kısımları yapışkanlı olan mobilyalar, masa, sandalyeler, kullanım esnasında bile su görmemeli, çok iyi sıkılmış bezler ile silim yapılmalıdır.

Ev temizliği hizmeti; kumaş kaplı mobilyaların, öncelikle süpürgenin fırçalı ucu ile hırpalamadan tozları çektirilir ve türüne göre vakum çeşitleri uygulanır. Bu tür mobilyaları seçerken, kullanım konularına dikkat edilmeli ve mutlaka sonrasındaki bakımlarının ne şekilde yapılacağı, üretici firma ile görüşülmelidir.

Mobilya temizliği için her zaman yumuşak bez tercih edilmelidir. Aksi halde mobilya yüzeyleri çizilebilir. Gene çiziklerin oluşmaması açısından, kuru bez asla kullanılmamalıdır.

Ev temizliği hijyen ve dezenfeksiyonu alanında firmamız 23 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir. İnşaat sonu ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, ilaçlama sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizliği, sel ve su baskını sonrası ev temizliği, oturulan daire temizliği, villa temizliği.

Villa temizliği; villanın büyüklüğüne ve detaylarına göre oldukça temizlik personeli ihtiyacı değişkenlik gösterir. Özellikle inşaat sonrası villa temizliklerinde fazla camcı ve ek villa bayan temizlik personelleri bulundurulmalıdır. Hizmeti alan müşteriler için , villa temizlik şirketi işe başlamadan tüm notları, şirket yetkililerine iletmek, boş villa, eşyalı villa, koltuk, mobilya durumları gibi büyük önem taşır.

Villa üst camları ( özellikle merdiven camları yada tavan camları) açılır değil ise mutlaka hizmet siparişi veren kişi tarafından belirtilmeli, gerekirse bünyemizden keşif talebinde bulunulmalıdır. Villa temizleme sırasında hizmeti talep eden müşteri yada uygun gördüğü bir yetkili mutlak bulunmalı, iş bitiminde de teslim aşamalarını sırasıyla uygulayarak teslim almalıdır.

Villa Temizliği Şirketi; villalarda çok fazla detay olduğundan tüm yüzeye uygun kimyasal ile silim teknikleri uygulayacağı malzemeleri yanı sıra villa uzman temizlik personelleri ile gerçekleştirilir. Villa duvar temizliğinde, zaman, kimyasal ve mekanik güce ihtiyaç vardır. Villa temizliği, temizlik personellerinin özenle yapması gereken bir iştir. Çünkü villalarda havuzundan kış bahçesine, çatısından bodrumuna çok fazla detay vardır. Ulaşılmaz camlar için villa temizlik şirketi donanımlı gitmelidir. Villalarda temizliğin yanı sıra dezenfektan uygulaması da yapılmaktadır.

villa temizlik şirketi, villa temizleme, villa temizlik şirketleri, villa temizlik firmaları, istanbul villa temizlik şirketleri, inşaat sonu villa temizliği

Yazar hakkında

Admin administrator

Bir cevap yazın