Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği, ev temizleme , ev temizliği şirketi farklı mekanlarda ev temizlik hizmeti veren Işıltı ev temizlik hizmetleri evinizin yapısına göre hizmet vermektedir. Salon temizliği yapılmadan ortamda kırılacak dökülecek eşyalar var ise işe başlanmadan mutlaka ortadan kaldırılmalıdır. Ev temizlik şirketi geldiğinde direk temizlik işine başlayabilecek durumda olmalıdır.
Duvar kağıtları ve boyalı duvarların cinsine göre farklı teknikler uygulanarak duvar silme işlemi yapılmaktadır. Duvar boyaları silinmeye uygun olduğu takdirde %100 ‘e yakın hizmet verilebilmektedir.

İlk önce toplama sistemi ile duvarların tozu alınır, ardından özel kimyasal ve mikrofiber bezler ile lokal çalışma başlar. Leke olan kısımlarda leke çıkarıcılarımız ile duvarın silimi gerçekleşir. Duvar boyası suya ve ısıya dayanıklı duvarlarda ise buhar makinesi ile hizmet verilir. Bu şekilde duvar temizlendiği gibi bakterilerden de arınmış olur. Işıltı ev temizlik firmaları olarak yeni badana yapılmış gibi temiz bir duvara sahip olacağınızı garanti ederiz.

Mutfak temizliği; mutfak dolaplarının dış yüzeyleri alınmaktadır. Alt baza ve dolap üstleri silinme dolapları boş ise içleri silinmektedir.

Ev, ofis, işyerlerimiz, lokanta, cafeler ve daha bir çok alanda mutfak temizliği ayrıca özen gösterdiğimiz ve hijyene en dikkat ettiğimiz bölümlerdir. Personellerimiz mutfak temizlikleri için ayrıca eğitimler almıştır. Temizleyeceğimiz her mutfakta ayrı su emici bezler ,kimyasal ve dezenfektanlar ile çalışmaktayız.

Biliyoruz ki mutfakta pişen gıdalar uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Işıltı ev temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Ev Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik sırasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlemektedirler.

Mutfakların en önemli olduğu lokantalarda ise buhar makineleri ve özel yağ sökücüler ile hizmet verilmektedir. Olağan bir mutfağa oranla daha fazla yağ birikimi olduğundan Işıltı Ev Temizlik Hizmetleri olarak dezenfekte işleminin şart olduğunu müşterilerimize belirterek yol çizmekteyiz.

Programlı ve kapsamlı hizmet verebilen Işıltı Ev Temizlik Hizmetleri mutfaklarınızda hijyeni esas alarak eğitimli personeller ve sağlığa zarar vermeyen alkali ürünler ile doğru hizmet ve temiz ortam anlayışını benimsemektedir.

Duvar silimi; Duvar kağıtları ve boyalı duvarların cinsine göre farklı teknikler uygulanarak duvar temizliğiniz yapılmaktadır. Duvar boyaları silinmeye uygun olduğu takdirde %100 ‘e yakın hizmet verilebilmektedir.

Banyo – wc temizliklerinde buhar ve dezenfektanın önemi büyüktür. Neme ve ıslaklığa yatkın banyolarda özellikle duşa kabin, jakuzi, derz araları ve fayanslarda uygun kimyasallar ile beraber buhar jeneratörlerimiz kullanılmaktadır.

Buharlı temizlik, ev temizliği, dolap temizliği, raf temizliği, eşyalı ev temizlik şirketi, boş ev temizlik şirketi, ev temizlik fiyatları, ev temizlik, boya badana sonrası temizlik, ev temizlik firmaları, ev temizlik şirketleri, ev temizlik firması, dezenfektanlı ev temizliği, buharlı ev temizliği, buharlı petek temizliği, buharlı cam temizliği, buharlı çerçeve temizliği.

Yazar hakkında

Admin administrator

Bir cevap yazın