Daire Temizliği

Daire Temizliği

Daire Temizliği Şirketi; inşaat sonu boş daire temizliğinde yada eşyalı dairelerde tüm aksamlar dikkatlice temizlenir. Bazı hassas noktalara dikkat edilmelidir. Ev, villa, konut, daire temizliklerinde mutlaka aydınlatma dış yüzey temizliği yapılır. Daire Temizlik Şirketi olarak işinde uzman personellerimiz bu konuda ayrıntılı olarak bilgilendirme yapmaktadırlar. 250 m2 üzeri dairelere ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul daire temizliği şirketleri ile daire cam temizliği, daire mutfak temizliği, daire zemin temizliği en iyi şekilde yapılır.

Daire temizliği, boş daire temizliği yada eşyalı daire temizliği olmak üzere tüm kimyasal, makine ve dezenfektanları ile usulüne uygun şekilde temizlenir.

Bizler yeni aldığımız yada kiraladığımız dairelerde temizliğe dikkat ederken boşalttığımız daireleri de daire temizlik şirketine vererek temizletmeyi ihmal etmemeliyiz. Boş dairelere yeni taşınacak kişiler, çocuk ve eşleri için, hem görsellik hemde hijyen önemlidir. Bizler kendi dairelerimize gösterdiğimiz özeni başkalarının oturacakları daireler içinde göstermeliyiz.

İşi daire temizliği şirketine vermeden dairede kırık aksamlar var ise tamir edilmeli, açık kablo var ise ehil bir elektrikçi tarafından kapatılmalı, özellikle kırık, çatlak priz vs. var mı diye kontrol edilmelidir. Dışarıdan gelen temizlik personellerinin illada bunlara dikkat edeceği düşüncesi ile hareket edilmemelidir.

Dairelerde çöp bırakılmamalı, eğer boya yaptırıldı ise temizlik şirketi daireye girmeden önce boyacı malzemeleri, atık naylonlar ve boya plastik kapları dışarıya çıkartılmalıdır.

Daire temizlik firmaları; ev, ofis, iş yerlerimiz, lokanta, cafeler ve daha bir çok alanda mutfak temizliği ayrıca özen gösterdiğimiz ve hijyene en dikkat ettiğimiz bölümlerdir. Personellerimiz mutfak temizlikleri için ayrıca eğitimler almıştır. Temizleyeceğimiz her mutfakta ayrı su emici bezler ,kimyasal ve dezenfektanlar ile çalışmaktayız.

Biliyoruz ki mutfakta pişen gıdalar uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Işıltı temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik sırasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlenmektedir.

Mutfakların en önemli olduğu lokantalarda ise buhar makineleri ve özel yağ sökücüler ile hizmet verilmektedir. Olağan bir mutfağa oranla daha fazla yağ birikimi olduğundan Işıltı Temizlik Hizmetleri olarak dezenfekte işleminin şart olduğunu müşterilerimize durumun içeriğini belirterek yol çizmekteyiz.

Programlı ve kapsamlı hizmet verebilen Işıltı Temizlik Hizmetleri, mutfaklarınızda hijyeni esas alarak eğitimli personeller ve sağlığa zarar vermeyen alkali ürünler ile doğru hizmet ve temiz ortam anlayışını benimsemektedir.

Yazar hakkında

Admin administrator

Bir cevap yazın